У Тисмениці представили нового голову РДА (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні, 19 грудня об 10.00, заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів офіційно представив активу району, серед якого – керівники та працівники виконавчої і представницької гілок влади району, духовенство, депутати обласної, районної ради, голови ОТГ, міський, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій, лідери громадських організацій, ЗМІ новопризначеного голову Тисменицької районної державної адміністрації Ростислава Нестерака.

Зустріч відбулася за участі голови районної ради Тетяни Градюк.

DSC_0871

Кадрове розпорядження «Про призначення Р. Нестерака головою Тисменицької районної державної адміністрації Івано-Франківської області» Президент України Володимир Зеленський підписав 18 грудня 2019 року № 544/2019-рп. Документ зачитав присутнім у залі Віталій Федорів. Він також подякував за роботу попереднику – Івану Семанюку та побажав плідної праці новопризначеному керівникові.

DSC_0855

DSC_0891

Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк привітала новопризначеного голову Тисменицької РДА та побажала успіхів у виконанні обов’язків представника виконавчої гілки влади, взаєморозуміння у співпраці та підтримку у всіх питаннях розвитку району.  

DSC_0904

Благословили на добру працю на благо розвитку Тисмениччини духовні отці – настоятель монастиря Успення Матері Божої ЧСВВ у Погоні Никодим Гуралюк, священик церкви Святого Миколая у Тисмениці Володимир Гринишин, священик церкви Святого Архистратига Михаїла м.Тисмениця Ігор Мельник.

DSC_0930

Ростислав Нестерак у своїй промові подякував Президенту України, керівництву Івано-Франківської ОДА за довіру, очільник району запевнив докласти максимум зусиль для виконання завдань покладених Президентом України, це завершення реформи децентралізації, освітня та медична реформа і вирішення проблем щодо розвитку інфраструктури. Голова зазначив, що відкритий до діалогу та готовий вислухати всіх з порадами.     

111Переглядів: 182
banner