Україна – надійний партнер для Румунії

Суспільство

Україна – надійний партнер для Румунії


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


На цьому сьогодні під час міжнародного форуму “Івано-Франківська область – надійний партнер”, проведення якого ініціювала голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук, наголосив Голова Союзу українців в Румунії, депутат парламенту Румунії Микола-Мирослав Петрецький.


«Румунія – дуже надійний партнер для України, так як і Україна для Румунії, – підкреслив Микола-Мирослав Петрецький. – Румунія була однією із перших держав, яка почала підтримувати Україну на всіх рівнях і одна з держав, яка мала і має на даний момент стратегію на середній і довготривалий періоди інтеграції підтримки України і українських переселенців”.


За словами гостя форуму, стратегія включає доступ до освіти, охорони здоров’я, працевлаштування, а також передбачає покращення співпраці на урядовому, парламентському і регіональному рівнях.


“Ми дуже добре розуміємо в Румунії, що означає росія, і що робить росія. Я думаю, що росіяни і тамтешній режим не очікували, що українці об’єднають увесь світ навколо себе. Це надзвичайно важливо і на даний момент треба підтримувати цей рух і об’єднуватися й надалі, знаходити якнайбільше спільних точок, щоб співпрацювати, – розповів Голова Союзу українців в Румунії. – Співпраця на регіональному рівні – є однією із цих точок, над якою нам треба працювати ще більше. І ця війна показала, що якщо хочете краще пізнати один одного, краще зрозуміти, що у нас є ті самі прагнення і ми маємо ті самі думки”.


Микола-Мирослав Петрецький також розповів про допомогу переселенцям, роботу реабілітаційних центрів для захисників.


За його словами, у найближчій перспективі на наступний рік – фінансування соціальних приміщень, квартир. Наразі така робота проводиться в Дрогобичі (Львівська область), а наступного року планується в Івано-Франківську і в Калуші. А також здійснюватиметься фінансування реабілітаційних центрів для наших Героїв.


Стежте за нами в соціальних мережах:ЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.

 Переглядів: 212
banner