Відео дня: дивимося кліп Secret Avenue на трек «Пісня про тебе»

Культура

7 грудня київський гурт Secret Avenue випустив кліп на трек Пісня про тебе, підсумовуючи рік після свого повернення на сцену. У пісні фронтмен гурту Антон Прібиткін розповідає власну історію аб’юзивних стосунків в парі.

Режисеркою кліпу стала Катя Рибка.

«Для мене ця робота передусім про неможливість досягнути бажаного, поразку та перемогу одночасно. В дитинстві в мене була касета з фільмом Романа Поланскі “Гіркий місяць”, який я постійно переглядала. Кіно не для дітей, але й вибору не було. Десь на підсвідомості в мене збереглися ці хворі відносини головних героїв, подвійна поразка, відлуння якої я відчула і в собі, коли створювала сценарій. Тільки тут головний герой все ж таки перемагає свого антагоніста», — каже режисерка кліпу Катя Рибка.

Пісня за про тебе — вже її друга співпраця з гуртом, перед цим вони створили разом кліп на пісню Коло за колом. Головну роль у новій роботі зіграла Олена Укроп — незалежна експериментальна артистка, танцівниця на пілоні та хореографиня. 

Secret Avenue — український нью-вейв гурт, який був створений у Києві в 2012 році. За час свого існування, колектив випустив чотири мініальбоми: Sirens (2014), Happiness (2014), Worries (2015) і Never/Forever (2019). Наразі Secret Avenue є сольним проєктом Антона Прібиткіна, який самостійно пише, записує та продюсує свої пісні. Цього року до концертного складу гурту доєдналися барабанщик Микола Сікора і гітарист Артур Стебловський.

Антон Прібиткін продовжує рухати Secret Avenue у форматі «нова пісня — новий звук». Після готичного постпанку в альбому Коло за колом і дарк-попу в Accessoire гурт спробував себе у прохолодному мінімалістичному саунді, в якому можна почути щось від New Order.

«Таке звучання я обрав, бо тривалий час знаходився в ізоляції поза містом і без своїх інструментів. Маючи лише маленьку MIDI-клавіатуру, за годину вночі накидав цей трек. Не можу сказати, що фінальна версія дуже відрізняється від демо — цього я і вимагав від нашого звукоінженера Антона Рябченка», — каже фронтмен гурту Антон Прібиткін.

На цифрових майданчиках Пісня про тебе з’явиться у середині грудня. Це третій та останній трек, представлений Secret Avenue у 2023 році після перерви. У наступному році гурт має намір випускати нові треки та активно виступати, починаючи з повернення на сцену 3 лютого 2024 року в Києві на Bowie Night.

ДжерелоПереглядів: 708
banner