Управління міжнародного співробітництва ОДА підписало низку договорів із Університетом Короля Данила

Суспільство
Днями управлінням міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій обласної державної адміністрації підписало низку угод із Університетом Короля Данила, – повідомляють в освітньому закладі.


Партнерські відносити спрямовано на створення сприятливих умов для професійній орієнтації та практичної підготовки здобувачів вищої освіти Університету, організації та проведення спільних науково-практичних, навчальних, інформаційних та комунікативних заходів для обміну досвідом, а також на встановлення культурно-мистецьких, освітньо-просвітницьких взаємин для розвитку творчої діяльності молоді.

Ще один партнером по договору про співпрацю щодо виконання завдань проєкту «Портрет туриста очима власників зелених садиб в період пандемії», за сприяння Українського культурного фонду, та щодо об’єднання зусиль у сфері освітньої, профорієнтаційної, навчально-методичної, науково-дослідної, виховної, організаційної діяльності стала Громадська організація «Громадський центр «Еталон».

Така співпраця сприятиме ефективній державної політики у сфері освіти, культури, туризму та спільному розвитку наукового та інноваційного потенціалу.Переглядів: 173
banner