В 15 загальноосвітніх школах Івано-Франківської області стартував проєкт «5 кроків до здорового харчування»

Суспільство

Проєкт запроваджений для реалізації в чотирьох регіонах України Центр громадського здоров’я України, за підтримки World Health Organization Ukraine.


Інформує Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ.


Мета – підвищити рівень обізнаності всіх учасників навчально-виховного процесу (учнів, вчителів, батьків) щодо важливості здорового харчування формування культури заохочення здорового вибору та дбайливого ставлення до свого здоров’я.


В школах проводяться вебінари/круглі столи з вчителями, медпрацівниками шкіл, працівниками шкільних їдалень та тему: «Основи здорового харчування. Чому важливо говорити про це з учнями?».


Учням 9, 10 та 11-х класів проводять навчальні лекції/презентації щодо важливості правильного вибору здорового раціону, обмеження цукру, солі та відмові від страв, що містять трансжири, про корисне співвідношення продуктів при наповненні «тарілки здорового харчування», необхідність дотримання питного режиму.


З учнями проводять інтерактивні уроки, диктанти, конкурси, вікторини, з метою засвоєння викладеного матеріалу та підтримки зацікавленості до теми здорового харчування.


На регіональному рівні проєкт «5 кроків до здорового харчування» реалізується фахівцями відділів епіднагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань ДУ “Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб” у співпраці з освітянами та медпрацівниками шкіл.


Зазначені заходи вже відбулися в таких ліцеях Івано-Франківська: № 3, № 5, № 20, № 23, Угорницькому ліцеї, в двох ліцеях Косівського району, двох ліцеях Коломийського району та в двох ліцеях у Калуського району.
Усі реакції:

12Переглядів: 374
banner