В Івано-Франківську медійникам Прикарпаття провели тренінг зі стресостійкості

Суспільство

12 лютого у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?” медійникам Прикарпаття провели тренінг зі стресостійкості.


Про це Голос-Інфо дізнається від Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА


❝ Ви маєте бути зацікавлені в тому, щоби ментальне здоров’я було покращено як і в вас, так і в тих людей, з якими ви працюєте. Піклування про ментальне здоров’я має стати звичною відповідальністю кожного. Програма ментального здоров’я «Ти як?» покликана знайти джерело сили для кожного українця. Тому турбота про ментальне здоров’я на Прикарпатті – один з важливих напрямків роботи обласної влади ❞, — наголосила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко.


У заході також взяли участь регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Лариса Підвербецька та психолог Оксана Чайка.


❝ Психічне здоров’я є важливою частиною загального здоров’я і самопочуття. За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан повного фізичного, душевного і соціального добробуту, при якому людина може реалізувати власні здібності, протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у суспільне життя. Запит на психологічну підтримку стає однією з найбільших потреб для українських журналістів зараз. Саме тому ми вирішили провести таке навчання ❞, — розповіла Лариса Підвербецька.


 Всеукраїнська програма ментального здоров’я, яка є ініціативою першої леді Олена Зеленська, має на меті створити доступ кожній людині до компетентної психосоціальної підтримки.
Переглядів: 260
banner