В Івано-Франківську облаштували прихисток для ВПО

Суспільство

За підтримки команди проєкту «КО-ХАТИ» в Івано-Франківську облаштували прихисток для внутрішньо переміщених людей.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


Команда благодійників реконструювала приміщення колишнього готелю в Івано-Франківську, щоб забезпечити житлом понад 80 внутрішньо переміщених людей. У будівлі облаштували 32 житлові кімнати, провели ремонтні роботи, замінили систему опалення, покрівлю. Житло оснастили меблями, які представники різних громадських організацій виготовляли власноруч, забезпечити постільними наборами.


Наразі ще продовжується утеплення фасаду приміщення і облаштування спільної кухні та їдальні, дитячої кімнати і пральні.


Оглянути прихисток для внутрішньо переміщених людей завітала заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко. Вона поспілкувалася із благодійниками та людьми, котрі вже поселилися у будівлі.


«Потреба у забезпеченні людей житлом залишається актуальною у нашій області. Ми постійно отримуємо телефонні дзвінки із регіонів, де тривають активні бойові дії, щодо допомоги у прихистку людей, котрі змушені покинути свої домівки, – розповіла Людмила Сірко. – Днями ми отримали звернення від колег із Запорізької області щодо прихистку 2000 людей. Тож спільно із благодійниками працюємо над створення нових місць для проживання людей».


На Прикарпатті вже облаштовано 87 прихистків, у 35 – завершуються ремонтні роботи, ще у 6 – проводиться ремонт.


Фінансову підтримку для облаштування даного прихистку надали Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини в партнерстві з гуманітарною організацією Sign of Hope, IM Swedish Development Partner та Асоціація рієлторів Івано-Франківська.


Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» забезпечила побутову техніку (сушильні машини, холодильники, мікрохвильові печі тощо), постіль, побутову хімію та засоби гігієни. Благодійний фонд «Рокада» надав частину матраців, стільців, постелі та аксесуарів для облаштування житла.


Також побутову техніку, матраци, ковдри та дитячі іграшки передали з Німеччини організації DUG і Hearts for Ukraine.Переглядів: 376
banner