Вчитель року 2023: на Прикарпатті відзначили найкращих педагогів

Суспільство

Сьогодні у приміщенні Католицького ліцею святого Василія Великого відзначили освітян, котрі перемогли в найпрестижнішому конкурсі – Учитель року.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


На початку заходу присутні хвилиною мовчання пом’янули всіх, хто віддав життя за Україну, та подякували Захисникам і Захисницям за можливість жити і працювати.


Обласна військова адміністрація всіляко підтримує розвиток освіти Прикарпаття. Так, минулого року відкрито дві дошкільні групи при приватному ліцеї у місті Івано-Франківську, реконструйовано приміщення закладу дошкільної освіти Заболотівської селищної ради. Загалом зорганізовано 163 місця для дітей дошкільного віку. Також торік створено 5 опорних шкіл, придбано 13 шкільних автобусів. Для 150 діток з особливими освітніми потребами налагоджено навчання в закладах середньої загальної освіти, а для 49 дошкільнят – у дитячих садочках.


Крім того, в області стимулюють навчання та виховання обдарованих дітей. На проведення різноманітних конкурсів, турнірів, змагань минулого року було виділено понад 200 тисяч гривень, виплачено стипендії голови облдержадміністрації та голови обласної ради видатним діячам освіти Прикарпаття, ветеранам праці, а також студентам.


Дипломами переможця, а також грошовими преміями нагороджено:

  • учителя предмета «Захист України» Калуського ліцею № 10 Калуської міської ради Богдана Когута,
  • учителя основ здоров’я Івано-Франківського ліцею №24 Христину Буждиган,
  • учителя початкових класів ліцею №18 Івано-Франківської міської ради Ірину Крутко,
  • учителя фізичної культури Отинійського ліцею Богданну Олійник.


Переглядів: 465
banner