В Івано-Франківську провели майстер-клас із виготовлення натуральних парфумів

Суспільство

Центр журналістської солідарності влаштував своєрідну ароматерапію: журналістка та краєзнавиця, членкиня НСЖУ Наталія Храбатин учила франківських медійників поєднувати аромати, розповіла про створення запахів ще до того, як їх можна було придбати у магазинах.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на допис Вікторії Плахти.


Наталія також продемонструвала свої готові аромати й поділилася тонкощами, які використовує у виготовленні парфумів.
«Є парфуми, які я вираховую математично, а є виготовлені за відчуттями. Наприклад, «Різдвяна кава», яку я розробляла спеціально, щоб відтворити святковий аромат», – розповіла майстриня.

Упродовж кількох годин учасниці майстер-класу освоювали тонкощі технології виготовлення парфумів, відпрацьовували нову для себе навичку. Для кожної з них такий досвід був першим.


«Я вперше на такому майстер-класі. Було цікаво все: як дізнатися про виготовлення парфумів кілька століть тому, так і самому стати трохи парфумером», – поділилася доцентка кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Галина Пристай.

Усі власноруч виготовлені парфуми учасниці майстер-класу забрали собі, щоб згодом, як аромат настоїться, користуватись індивідуально створеним запахом.Переглядів: 376
banner