В Івано-Франківську вчергове вручили помешкання учасникам АТО (ФОТО)

Суспільство

Сьогодні в Івано-Франківську до дня захисника вручили 18 квартир.

Квартири знаходяться на ранній стадії будівництва і є навіть у завершальній.

Серед вручених помешкань, 8 за проєкт «Житло воїнам АТО»- шість однокімнатних та дві двокімнатних і 10 квартир за проєктом ЖБК «Соціум».
Це вже третє вручення по черговості учасникам АТО житла від міської Асоціації і 14 від початку проєкт за 3 роки.
На даний момент бійцям за незалежність вручено вже 190 квартир.

«Я дуже щасливий, бо просто нереально зараз заробити на власне житло. Закордон їхати не хочеться, тому це дуже важлива подія в моєму житті», – ділиться словами вдячності Назар Роля.

«Станом на сьогодні, ми розуміємо, що нам треба мати підтримку від людей для яких це робиться»,- говорить заступник голови правління Асоціації Василь Андріїв.

У планах на наступний рік планують вручити 300 помешкань й надалі будуть співпрацювати з міською радою і продовжувати проєкт, оскільки на черзі ще 600 людей.

«Ми допомагаємо людям, які не мають можливості зробити ремонти в помешканнях власними силами. Це у випадках отримання важких травм у зоні АТО», – додає Андріїв.

Нагадаємо, що Івано-Франківська міська влада надає земельну ділянку в м.Івано-Франківськ ветеранській організації. На цій ділянці атовці пропонують спільне будівництво житлового будинку. Проєкт функціонує завдяки ініціативі бійців, які об’єдналися задля розв’язання житлових питань.

На листопад учасники проєкт анонсують чергові, масштабні вручення для 2-3 та 4-5 черги міської Асоціації.Переглядів: 12