В Івано-Франківську відбувся регіональний форум про реформування шкільного харчування

Події, Суспільство

Реформа харчування виходить на новий етап – від змін у меню до модернізації харчоблоків. До слова, реформування шкільного харчування – одна з ініціатив першої леді Олени Зеленської.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Івано-Франківську обласну військову адміністрацію.


Фінансову підтримку для модернізації шкільних харчоблоків наступного року готова запропонувати держава та міжнародні партнери України. Допомагатиме з втіленням якісних змін у територіальних громадах команда Проєктного офісу реформи системи харчування в закладах освіти. Її представники готові надавати практичну допомогу та фаховий супровід процесу реформування на Прикарпатті.


“Зазначимо, що один з найбільших закладів Прикарпаття, де навчаються майже 2000 учнів, – ліцей № 23 імені Романа Гурика Івано-Франківської міської ради, на сьогодні обладнав харчоблок усім необхідним для приготування їжі, у тому числі – лінією роздачі з підігрівом страв; успішно вирішене кадрове питання працівників їдальні; запроваджено самообслуговування, що є одним із кроків розвитку культури споживання їжі та етики харчування учнів; враховуючи побажання батьків та дітей, постійно розширюють асортимент вітамінізованих страв”, — йдеться в дописі.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.
Переглядів: 249