В Івано-Франківську відзначили 31 річницю виведення військ з Афганістану (ВІДЕО)

Суспільство

Віче-реквіємі відбулося в Івано-Франківську біля пам’ятника полеглим у парку Воїнів-інтернаціоналістів. Участь у ньому взяло 270 ветеранів війни в Афганістані з усієї області.


Про це повідомляє Суспільне.

Дружина ветерана Ольга Кучірка каже, що її чоловік пішов в Афганістан, коли в них було двоє маленьких дітей:

«Мені було 26 років, двоє дітей. Слава Богу, вернувся. Ну трохи не так, але живем… Я хочу, щоби оця війна закінчилася. Кінця і краю немає, гинуть молоді люди, діти».

31 річницю виведення військ з Афганістану відзначили у Франківську

31 річницю виведення військ з Афганістану відзначили у Франківську

Колишній кадровий офіцер Олексій Кучірка розповідає, що найбільш болісно згадувати про загиблих друзів.

«Хлопець, що зараз стоїть на пам’ятнику, це Міша. Я його раз витягнув з ущелини, а він тут помер. Дуже багато вбитих, поранених … », – каже воїн-афганець Олексій Кучірка.

Голова Івано-Франківської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Омелько повідомив, що серед воїнів були присутні ветерани двох війн, війни в Афганістані та сучасної – на сході України.

«В цей день ми вшановуємо тих, хто не повернувся з афганської війни та тих, хто воює та загинув на Донбасі. Багато наших побратимів теж воює на Донбасі і по Україні. Вже 211 загинуло за нашу неньку Україну. І цей день для нас сумна дата», – каже голова обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Віктор Омелько.

За його словами, з війни в Афганістані не повернулися 85 прикарпатських воїнів, ще один зник безвісти.Переглядів: 200
banner