В Івано-Франківську з представниками ООН обговорили питання гендерної рівності

Суспільство

Сьогодні в Івано-Франківській ОВА відбулася зустріч із представниками ООН щодо гендерної рівності. 


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську ОВА.


З метою реалізації в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 28.10.2020 № 1544-р, прийнято розпорядження Івано-Франківська обласної державної адміністрації від 29.03.2021 № 99 «Про затвердження заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року».


Для забезпечення платформи діалогу місцевої влади, молодіжних громадських організацій та молодих жінок з числа внутрішньо переміщених осіб ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки ООН Жінки в Україні 11.06.2022 в м. Івано-Франківську організовано зустріч присвячену плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» за участю представників департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної військової адміністрації, молодіжних громадських організацій та молодих жінок з числа внутрішньо переміщених осіб.


Людмила Сірко додала, що з метою залучення жінок до участі в громадсько-політичних процесах та прийнятті суспільно-важливих рішень громадськими організаціями проводяться тренінги, семінари щодо виховання лідерських якостей у жінок.


Своєю чергою керівниця проєкту Асоціація демократичного розвитку ООН Жінки Ірина Кулик наголосила на готовності та сприянні у розвитку Прикарпатського регіону. Зокрема, вона зазначила, що таких донорських допомог, які зараз отримує Україна, не отримувала жодна


Переглядів: 315
banner