В ОДА розповіли про роботу прикарпатського пологового після летальних випадків коронавірусу

Здоров`я, Суспільство

Сьогодні, 1 квітня, в Івано-Франківській обласній держадміністрації провели онлайн-нараду з приводу ситуації з епідемією та карантином в області.


У зв’язку з летальними випадками в обласному перинатальному центрі на нараду запросили гендиректора Івано-Франківського ОПЦ Юрія Павлушинського, пише Голос-Інфо з посиланням на Фіртку.

Він повідомив, що на карантин заклад наразі не закриватимуть.

За його словами, з моменту оголошення карантину, від 13 березня, розроблено розподіл пацієнтів: у фізіологічний та обсерваційний пологовий.

Вхід у пологовий окремий, на фізіологічний – з вулиці Сахарова, обсерваційний – з Чорновола.

В обсерваційний пологовий направляють хворих, які мають симптоматику захворювання, були у контакті з хворими на коронавірус.

В обсерваційному відділені чергують бригади лікарів, які не контактують з іншими хворими чи лікарями. Вони працюють в автономному режимі.

“На території перинатального центру ми зробили абсолютно ізольовані два відділення і два потоки, які не контактують з іншими. Чотирьох пацієнтів, які були у контакті з померлою породіллею, перевели в обсерваційне відділення. Усі хворі мають окремі палати, їхній стан задовільний. Їм провели експрес-тести на коронавірус, результати яких негативні”, – розповів Павлушинський.

Крім того, у них сьогодні взяті матеріали на тест ПРЛ. Результати будуть завтра.Переглядів: 164
banner