В одному з корпусів Калуської ЦРЛ планується облаштування реабілітаційного центру

Суспільство

Власне, таку надважливу ініціативу обговорювали сьогодні спільно з керівництвом лікарні та потенційними донорами.


Пише Голос-Інфо з посиланням на Андрія Найду


Ідея облаштування реабілітаційного центру в окремому приміщенні з усіма необхідними умовами виникла ще минулого року, ініціаторами була команда медиків закладу.


Тут вже є реабілітаційне відділення, яке, до слова, визнане одним з кращих в області, але з урахуванням всіх подій на сьогодні – окремий реабілітаційний центр на базі лікарні неабияк потрібен!


За реалізацію цього проекту готові взятися друзі Калуської громади, люди за допомогою яких нам вдалося облаштувати три прихистки для ВПО – Благодійна організація «Благодійний фонд «МУВ ЮКРЕЙН». Також виявили бажання долучитися й посприяти втіленню такої потужної ідеї депутати обласної ради. Ми ж своєю чергою, будемо старатися теж допомогти в реалізації цього проекту.


Джон Шморгун зазначив, що можна організувати й виробництво протезів, адже його друзі хотіли б тут розгорнути таку діяльність.


Центр планується облаштувати в недіючому приміщенні колишньої їдальні для працівників медзакладу. Зали для фізичної реабілітації, кабінети спеціалістів та басейн у підвальному приміщенні – такий задум. Наразі Михайло Панько розпочав роботу над проектно-кошторисною документацією.


Сподіваємося, що спільними зусиллями нам вдасться реалізувати цей потужний проект.


Стежте за нами в соціальних мережахЮтубТелеграмФейсбук та Інстаграм.Переглядів: 199
banner