В Опришівцях відкрили анотаційні дошки полеглим захисникам Павлу Цюрі та Йосифу Мельничуку

Суспільство

Сьогодні в Опришівцях відкрили анотаційні дошки загиблим захисникам Павлу Цюрі та Йосифу Мельничуку


Пише Голос-Інфо з посиланням на Руслана Марцінківа


Павло Цюра – Захисник України, доброволець 49-го окремого стрілецького батальйону «Карпатська Січ», начальник служби радіаційного, хімічного і біологічного захисту. Павло Цюра 30 років свого життя віддав українській армії, ставши ветераном військової служби. І навіть після виходу на пенсію пішов добровольцем захищати Україну в боях на Харківщину. Був батьком трьох дітей.


Йосиф Мельничук – Захисник України, сержант, старший стрілець 2-го відділення 78-го батальйону 102 окремої бригади ТрО полковника Дмитра Вітовського. З початком повномасштабної війни без вагань став на захист нашої держави. Пишався своїм сином, який проходив службу у Нацгвардії. Нагороджений медаллю «За честь і звитягу» та «За заслуги перед Прикарпаттям».


“Низький уклін рідним, матерям, батькам, дружинам й дітям наших Героїв. На жаль, ми платимо велику ціну за нашу свободу й за Українську державу. Наш обов’язок шанувати пам’ять про всіх наших Героїв. Увіковічнюємо їхню пам’ять в книгах, фільмах та анотаційних дошках!”, – йдеться в дописі.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.Переглядів: 298
banner