Про платформу Promova розповіли на пресбрифінгу в обласній державній (військовій) адміністрації

Суспільство

Під час сьогоднішнього пресбрифінгу у медійному центрі обласної державної (військової) адміністрації начальник управління цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації ОДА Ігор Фіняк розповів про інноваційні платформи для вивчення англійської мови під назвою Promova


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


“Англійська мова, як відомо, посідає перше місце серед найбільш розмовних мов світу. У 67 країнах вона є офіційною. І тому Україна, як кандидат у члени Євросоюзу, має подолати мовний бар’єр з країнами ЄС та активно впроваджувати англійську мову як офіційну мову спілкування. Національна програма Future Perfect, ініційована Президентом України, направлена на підтримку цього процесу. Одним із перших продуктів цієї програми є платформа Promova, яка призначена для зручного та ефективного вивчення англійської мови», – зазначив Ігор Фіняк.

Promova – це додаток для смартфонів та вебсайт для персональних комп’ютерів, який надає українцям безоплатний доступ до чотирьох курсів англійської мови: General English, Business English, English with TV series та Travel English. На платформі ви знайдете граматичні та вокабулярні уроки, а також можливість тренувати вимову англійської за допомогою машинного навчання.


Promova допомагає не лише вивчати англійську, але й робить це цікаво та доступно. Крім того, платформа надає доступ до адаптованих книг світової класики для різних рівнів вивчення мови.


Цей застосунок вже завантажили понад дванадцять мільйонів користувачів у всьому світі.


У межах програми Future Perfect платформа надає українцям безоплатний Premium-доступ на три роки до курсів не лише англійської, а й інших мов.


Скористатися можливістю можна, зареєструвавшись на сторінці Free for Ukraine на сайті Promova та підтвердивши громадянство через Дія.Підпис.


Мовилося й про те, що зараз у Promova можна вивчати десять іноземних мов. Серед них — п’ять найпопулярніших мов світу, а також корейська та українська.


Користувачі можуть вибрати не лише мову для вивчення, а й мову, якою вони хочуть отримати пояснення. Promova створено командою української кофаундингової IT-компанії Genesis.


«Не забувайте, що знання нової мови – це завжди про нові можливості. Тож запрошуємо випробувати платформу Promova вже сьогодні та почати відкривати для себе нові можливості», – наголосив Ігор Фіняк.

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


 Переглядів: 344
banner