Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку побував на Diia Summit

Суспільство

Днями у Києві відбувся перший Diia Summit з початку повномасштабної війни, на якому побував CDTO, заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Богдан Футерко


Пише Голос-Інфо з посиланням на Івано-Франківську обласну державну адміністрацію


Сьогодні команда Мінцифри активно творить цифрову історію країни у смартфоні, отримуючи підтримку від Президента України, партнерів, Прем’єр-міністра, Уряду та громадян.


На Diia Summit було представлено оновлений дизайн Дії та нові революційні послуги, такі як автоматизована послуга внесення змін про ФОП, перереєстрація авто, е-Підприємець (бета-тест), а також послуги для моряків.


Дія, якою користується понад 20 мільйонів українців, продовжує сприяти швидкій та зручній взаємодії громадян із державою онлайн. Нововведення включають в себе створення карти укриттів у Дії, яка надасть інформацію про укриття, його місцезнаходження, місткість і фото, сприяючи швидкому знаходженню найближчого укриття.


Ця інформація буде регулярно оновлюватися, а громадяни зможуть оцінити стан укриття та повідомити про будь-які проблеми.


Дія також приносить інновації в Україну та світ, продовжуючи масштабування цифрової трансформації. Передові цифрові інновації представлені на Diia Summit, визначаючи новий підхід до державних послуг, відмінний від корупції та бюрократії.


Михайло Федоров – віцепрем’єр-міністр- міністр цифрової трансформації України зазначає:
,,Наша трансформація не припиняється і ми плануємо запустити Дія.Офіс та Мрію в наступному році”.

Тепер кожен громадянин може випробувати нові сервіси, оцінити їх дизайн та взяти участь у веденні цифрової трансформації.


Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.


Переглядів: 301
banner