Fotor - 2

Валерія Семенюка – військового з міста Тлумача нагороджено відзнакою «За оборону України»

Суспільство

Відповідно до Указу Президента України військовослужбовця Збройних Сил України Семенюка Валерія Богдановича, який боронить нашу державу від російського агресора, нагороджено відзнакою Президента України «За оборону України».


Пише Голос-Інфо з посиланням на Тлумацьку міську раду.


Відзнакою нагороджують військовослужбовців, співробітників правоохоронних органів, членів добровольчих формувань територіальних громад, працівників центральної та місцевої влади, підприємств, установ та організацій, волонтерів, які брали участь у заходах із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та активно сприяли виконанню таких заходів.


Ми пишаємося нашими Героями і дякуємо вам за мужність, патріотизм та самовідданість. Хай Бог береже усіх захисників! Спільно молимося за тих, хто в строю та пам’ятаємо тих, хто віддав життя за Україну,за наші мирні дні і ночі.
Слава Україні!
Героям Слава!
На зображенні може бути: 1 особа та текст «Семенюка Bauenia Borgouobura нагороджено видзнакою Президента Украйни "ЗА АОБОРОНУ ЗАОБОРОНУУКРАЙНИ" УКРАΪНИ" Президент ПрезидентУкрайни Украйни В. Зеленський Укла Президента Украйни ув 26 0052795 ලෝට сергня2 022 року N ね 559/2022»


Переглядів: 324
banner