«Ваша родичка потрапила у біду, але можна «вирішити» питання за гроші» поліція Прикарпаття застерігає мешканців від шахрайських схем

Суспільство

Якщо до Вас телефонують з невідомих номерів і повідомляють, що ваш родич чи близька людина потрапила в скрутну ситуацію, скоїв ДТП, вчинив конфлікт. Пам’ятайте – це шахраї.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Поліцію Івано-Франківської області.


Днями від рук аферистів потерпіла 74-річна прикарпатка. До жінки на мобільний надійшов дзвінок, від нібито працівника правоохоронного органу. У телефонній розмові аферист сказав, що дочка потерпілої затримана за вчинення правопорушення. Але щоб родичка уникнула покарання, необхідно заплатити гроші.

Довірлива пенсіонерка перерахувала на рахунок афериста 30 тисяч гривень.

Надалі, жінка зателефонувала дочці і виявилось, що з нею все гаразд.

Поліція Прикарпаття застерігає мешканців від шахрайської схеми «Ваш родич у біді»:

– якщо вам телефонують (часто вночі або вранці) та повідомляють, що родич потрапив у біду (вчинив ДТП, потрапив до лікарні тощо), і просять передати чи перерахувати гроші – це шахрайство.

Що робити?

Якщо Вам надійшов подібний дзвінок, негайно зв’яжіться з родичем або з людьми, які можуть бути поруч із ним, та перевірте отриману інформацію. А якщо телефон родича вимкнений, наберіть «102». Запам’ятайте номер шахрая та негайно повідомте його поліцейським.Переглядів: 213
banner