Вчені виявили два популярних продукти, які краще не давати малюкам до двох років

Здоров`я

Науково доведено, що в ранньому дитинстві закладаються основи правильного харчування, що відбивається на пристрастях людини в дорослому житті.

Американські вчені з Центру з контролю і профілактики захворювань проаналізували дані про харчування тисячі дітей у США у віці від півроку до 23 місяців і прийшли до висновку, що два популярних серед батьків продукти краще не давати малюкам до двох років.

За словами авторів дослідження, науково доведено, що основи правильного харчування закладаються в дитинстві і потім відображаються на смакових пристрастях людини вже в дорослому віці.

Після аналізу отриманої інформації і раціону малюків фахівці з’ясували, що діти у віці від шести до 11 місяців отримують близько чайної ложки доданого цукру в день, а діти від року до двох — і зовсім близько шести чайних ложок цукру в день. Виявилося, що основним джерелом цукру в раціоні стали солодкі йогурти, а після року — солодкі фруктові напої.

Спираючись на дослідження, американські вчені відзначили, що батькам краще не давати своїм дітям солодкі фруктові соки і солодкі йогурти до настання двох років.

Фахівці нагадали, що велика кількість солодощів в раціоні дітей може сприяти розвитку не тільки ожиріння і карієсу, але і збільшення ризику астми і підвищеного тиску в майбутньому.

ДжерелоПереглядів: 205
banner