Вені розповіли про небезпеку бездротових навушників

Технології

Цей сучасний гаджет створює низькочастотне магнітне поле і є джерелом неіонізуючих випромінювань.

Вчені розповіли про небезпеку частого використання такого популярного гаджета, як бездротові навушники. Як виявилося, зручна розробка може не лише поліпшити життя, але і нашкодити здоровому організму людини.

Вчені з’ясували, що такі зручні для використання бездротові навушники створюють так зване низькочастотне магнітне поле, що є джерелом неіонізуючих випромінювань. На цей час не існує 100% доказів нешкідливості цього випромінювання, але разом із цим неможливо надати підтверджень того, що воно шкідливе.

Багатьох користувачів сучасного гаджета турбує близькість цього магнітного поля до голови, але як виявилося про це не варто турбуватися. Експерти запевняють, що в цьому плані навушники безпечніші популярних мобільних телефонів, які також є джерелом неіонізуючих випромінювань.

Єдина шкода бездротових навушників, яку, на даний момент вдалося довести, так це вплив гучного звуку. Так за словами неврологів і нейрохірургів, чим частіше людина користується мобільним телефоном і чим ближче до нього вона знаходиться, тим вища небезпека. Вчені роз’яснюють, що у зв’язку з часткою небезпечного впливу електромагнітних випромінювань, можуть виникати такі недуги, як головний біль, сонливість, а також загострене відчуття дратівливості і втома.

Для того, щоб знизити шкоду впливу мобільного телефону на організм людини, фахівці рекомендують користуватися сучасними розробками в області техніки якомога рідше. Найкраще не тримати телефон близько до голови під час виклику, а поза розмови, взагалі тримати його подалі від себе, і навіть не носити в кишенях. Крім цього, фахівці радять для власної безпеки, надавати перевагу пристроям з меншою потужністю.

ДжерелоПереглядів: 237
banner