Відкриття нового відділення екстреної медичної допомоги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Здоров`я

Сьогодні, 10 червня, відбулось відкриття відділення екстреної медичної допомоги у «Центральній міській клінічній лікарні», в рамках державної програми «Велике будівництво».


Нова лікарня, що на вулиці Гетьмана Мазепи, 114, являє собою реконструйоване приміщення відділення невідкладної медичної допомоги зі створеними новими підрозділами реанімації, травмпункту, операційних блоків та рентген-відділення, а також добудовою приймальні.

На відкритті були присутні голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, заступниця міського голови Вікторія Сусаніна, а також народна депутатка Оксана Савчук. Освятив нове відділення архієпископ і митрополит Івано-Франківської Української Греко-Католицької Церкви — Володимир Війтишин.

“Люди Івано-Франківська будуть мати можливість отримувати тут якісні медичні послуги. Тут велика кількість висококваліфікованого персоналу і я маю за честь перерізати тут стрічку”, — відзначив Андрій Бойчук, перерізаючи стрічку.

Зазначимо, що проєкт реалізовано за співпрацею учасників національної програми «Велике будівництво», депутатського корпусу та Івано-Франківської обласної ради.

Впровадження ініціативи тривало з жовтня 2020 року по червень 2021 року. Загалом на впровадження реконструкції було витрачено понад 16 мільйонів гривень, з них — 11 мільйонів профінансовано державним бюджетом у 2020 році і 5 мільйонів за рішенням обласної ради у 2021 році.

“Даний проєкт був на умовах співфінансування: 50 на 50. Крім того, було закуплено техніку, що потрапила у реконструкцію і добудову в цей проєкт”, — коментує Вікторія Сусаніна.