Як досягти омолодження шкіри вдома: корисні поради

Територія успіху

Під час карантину можна присвятити час своєму омолодженню.

З будь-якої ситуації можна отримати щось корисне і позитивне! Отже, чим порадувати і як побалувати свою шкіру на карантині, щоб вона відповіла нам здоровим виглядом і красою?

Відмова від декоративної косметики

Карантин — відмінний час відмовитися від декоративних засобів. Яким би правильним не був склад BB-крему або пудри, іноді відпочинок від їх використання — правильне рішення і справжнє щастя.

Пілінг і скраб

Як відомо, найголовніший “орган”, який має дивовижну здатність сигналізувати про необхідність внесення коректив у спосіб життя, — шкіра. І часто у нас немає часу, щоб допомогти її оновленню. Адже саме через чисті пори здійснюється глибоке дихання шкіри, що відразу позначається на її якості і здоровому вигляді.

Тому починаємо з ретельного скрабування тіла з акцентом на ороговілі ділянки (лікті, коліна) і за допомогою різних пілінгів делікатно прибираємо відмерлі клітини з обличчя, шиї, декольте.

Не забувайте і про пілінги для шкіри голови! Ви абсолютно точно побачите у дзеркалі результат вже за кілька місяців.

Маски

Часто на альгінатну не вистачає часу з однієї причини: з такою маскою необхідно лежати. І оскільки на такий догляд зазвичай немає часу, у багатьох жінок ці маски вдома точно не знайдуться. А якщо не альгінатна у горизонтальному положенні, то, запевняємо, шкіра буде вдячна за будь-яку іншу, яка відповідатиме її типу.

Догляд від А до Я

Чи помічали ви, що з ранкового або вечірнього догляду ми часто залишаємо лише те, що не займає час? Тонік незаслужено забутий, оскільки не вистачає терпіння чекати, коли шкіра висохне, і після вмивання ми переходимо відразу до крему. А про сироватки взагалі не доводиться й говорити. Адже багато виробників рекомендують використовувати крем або інший засіб лише через 20-30 хвилин перебування сироватки на обличчі і шиї. Стільки чекати? Ну, ні… І цей етап у догляді стає недозволеною розкішшю.

Настав час тоніків та сироваток! Візьміть за правило не пропускати жодного етапу у догляді. Нехай тонік відновить Ph шкіри і зволожить її, а актив сироватки попрацює на красу на всю силу.

Вчіться доглядати за шкірою вдома!

Карантин — час стати косметично грамотнішими: розібратися чи ввести у режим усі правила догляду за шкірою згідно з її типом. А це очищення, тонізація, зволоження, живлення, рішення проблем шкіри та її захист. Проаналізуйте, який з етапів страждає, і заглибтеся у його вивчення.

Б’юті-інвентаризація

Давно не наводили порядок на поличках у ванній кімнаті? Безсумнівно, знахідки під час б’юті-інвентаризації і здивують, і порадують.

Позбудьтеся від зайвого — продуктів з вичерпаним терміном придатності (дивіться обов’язково на рекомендацію — термін придатності вказують як загальний, так і після розкриття упаковки продукту) і засобів, якими вже давно не користуєтеся. Ця рекомендація стосується не лише косметичних продуктів з догляду, але й декоративної косметики. І обов’язково поставте на перше місце засоби з SPF-захистом — адже сонце з кожним наступним днем стає дедалі сильнішим!

ДжерелоПереглядів: 176
banner