Як перевірити якість розчинної кави за 1 хвилину

Поради

Простий спосіб перевірки продукту.

Чи часто ви заглядаєте в чашку, щоб оцінити якість того напою, який п’єте? Зараз поговоримо про те, чи може розчинна кава бути натуральною, а також розглянемо, як її гранули можна перевірити на натуральність.

Розчинна кава: натуральна чи ні?

По суті своїй натуральна розчинна кава — це витяжка з натуральної рослини. Правда, варто звернути увагу, що ціна продукту в такому випадку, виявиться значною.

Якщо в витяжку ніхто не додасть додаткові компоненти, призначені для здешевлення собівартості, то каву цілком можна назвати натуральною, яка на 100% складається з очікуваного продукту.

Теоретично розчинна кава цілком може бути натуральною, але чи багато такого продукту на сучасному ринку?

Як визначити якість розчинної кави

Щоб зрозуміти, якої якості каву вам вдалося придбати, достатньо провести звичний ритуал — залити невелику кількість гранульованої маси холодною водою (краще робити це в склянці або в прозорій чашці), а потім поспостерігати за тим, що станеться з напоєм.

Гарненько перемішайте вміст посуду, після чого зверніть увагу на те, чи є твердий осад на дні чарки. Якщо є — в такому випадку придбана кава перевірку не пройшла, бо вона не найкращої якості, а якщо такого немає, то можна сміливо використовувати гранули для приготування ароматного напою.

Вся річ у тім, що наявність такого осаду вказує на присутність в гранулах сторонніх домішок, зокрема цикорію або будь-яких інших продуктів зернових культур, які не мають ніякого відношення до цього напою, що бадьорить.

Крім того, тим, хто любить пити розчинну каву, фахівці наполегливо рекомендують уважно читати те, що написано на її упаковці — в складі завжди зазначено, що знаходиться всередині. Якщо є можливість оцінити якість вмісту, прослідкуйте, щоб гранули не злипалися між собою — це показник пристойної якості продукту.

ДжерелоПереглядів: 335
banner