Як у Франківську проводять дезінфекцію (ВІДЕО)

Різне

Комунальники Івано-Франківська з 16 березня проводять посилену дезінфекцію вуличних меблів та під’їздів житлових будинків.


Про це кореспондентам Суспільного розповів директор міського департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.

За його словами, на ці заходи додатково спрямували 49 тисяч гривень. Таке рішення ухвалили на комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Кореспонденти Суспільного поцікавилися в комунальників, як триває їхня робота. У бригаді майстра муніципальної дорожньої компанії Василя Мороза – троє людей. Їм видають розприскувачі з дезрозчином та захисний костюм. Вони обробляють лавки, урни та інші об’єкти в центральній частині міста.

“До кінця дня в центрі усе продезінфікуємо. Раніше бригада встановлювала знаки, де є аварії, перила, плитку піднімали, де провали”, – розповідає Василь Мороз.

За словами директора КП “Муніципальна дорожня компанія” Віталія Бурка, також компанія займається миттям тротуарів та доріг:

“З вівторка розпочали мити дороги. Поки що водою. В машині по два водії. За день роблять 6-7 поїздок, кожен має свій маршрут”.

Щоб у людей не виникало алергічних реакцій на хімічні речовини, дезінфекційні роботи проводять переважно у вечірній та ранковий час.

“Кожне підприємство самостійно купує дезінфікуючі засоби, розпилювачі. На комісії з надзвичайних ситуацій нам додатково дали 49 тисяч гривень на централізоване придбання дезінфікуючих засобів, але ці гроші в основному підуть на миття доріг”, – каже директор міського департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак.Переглядів: 181
banner