Як в Івано-Франківську перейти на індивідуальне опалення

Суспільство

Прикарпатцям розповіли, що потрібно зробити, аби отримати фінансову підтримку з міського бюджету.


Пише Голос-Інфо, посилаючись на Руслана Марцінківа.


1 крок. Провести збори та обрати уповноважену особу житлового будинку, яка представлятиме інтереси співвласників у розв’язанні питань щодо відключення багатоквартирного будинку. Оформити протокол зборів

2 крок. Замовити і отримати технічні умови на від’єднання від централізованого опалення в ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». Заява з копією рішення Івано-Франківської міської ради від 10.03.2023р. №47-34 «Про врегулювання питань теплопостачання у м. Івано-Франківську» подається УПОВНОВАЖЕНОЮ особою до теплопостачальної організації.


3 крок. Замовити і отримати:

  • технічні умови на реконструкцію системи газопостачання об’єкта або технічні умови на тимчасове приєднання до електричних мереж електроустановок.
При встановленні газового індивідуального опалення замовляється також:
  • гідравлічний розрахунок газових мереж будинку,
  • проєкт на заміну загальнобудинкових газових мереж на облаштування індивідуального опалення.
Постачальником послуг індивідуального опалення може бути газо- або електропостачальна організація.

4 крок. ЗВЕРНУТИСЯ ЗА МАТЕРІАЛЬНОЮ ДОПОМОГОЮ В СУМІ 50 000 ГРН для облаштування індивідуального опалення в квартирах мешканців та реконструкції газових/електричних мереж будинку в цілому

Алгоритм дій:
1) УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА від будинку подає в ЦНАП копії документів, виготовлених для переходу на індивідуальне опалення :
– копію технічних умов на від’єднання від ЦО;
– копію технічних умов на реконструкцію системи газопостачання об’єкта, приєднаного до ГРМ або технічних умов на тимчасове приєднання до електричних мереж електроустановок.
При встановленні газового індивідуального опалення:
– копію проєкту гідравлічного розрахунку газових мереж будинку;
– копію проєкту на заміну загальнобудинкових газових мереж.
2) ЗАЯВНИК після того, як уповноважена особа передала у ЦНАП попередній пакет документів звертається в ЦНАП із заявою, встановленої форми, і копіями документів:
– копія паспорта громадянина України;
– копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
– копія документів, що підтверджують право власності на квартиру;
– реквізити рахунку, відкритого в установі банку.

5 крок. Виконання будівельно-монтажних робіт у будинку і поквартирного встановлення індивідуального опалення

Роботи виконують ліцензовані організації

6 крок. Від’єднання від централізованого опалення

Роботи виконують ліцензовані організації. Від’єднання будинку від мереж центрального опалення здійснюється в міжопалювальний період.

7 крок. Після підписання відповідного акту будинок відключається від мереж центрального опалення. Абонентам припиняється нарахування плати за послуги центрального опалення.


Ці кошти можна отримати лише після виконання четвертого кроку й після того, як УПОВНОВАЖЕНА особа подасть документи у ЦНАП. Кожен мешканець тоді особисто має звернутися в Центр надання адміністративних послуг (вул. Незалежності, 9) із заявою на отримання коштів.

Уже є перші вісім будинків, які виконали всі необхідні кроки і можуть з понеділка, 27 березня, звертатися за виплатами. Це адреси: Бандери, 62, Бандери, 69, Гвардійська, 7, Дудаєва, 1, Коновальця, 207, Національної Гвардії, 16, 18, 20. Загалом – це 472 квартири.

За деталями та запитаннями можна звертатись за тел: (0342) 78 41 10, (050) 808 11 20 📱

*Інформація актуальна для наступних адрес: С. Бандери, 60А, С. Бандери, 62, С. Бандери, 62-1, С. Бандери, 69, Гвардійська, 5, Гвардійська, 7, Дудаєва, 1, Карпатської Січі, 5, Є. Коновальця, 80, Є.Коновальця, 88А, Є. Коновальця, 106А, Є. Коновальця, 128, Є. Коновальця, 130, Є. Коновальця, 136Д, Є. Коновальця, 147, Є. Коновальця, 149, Є. Коновальця, 207, Львівська, 7а, Національної Гвардії, 16, Національної Гвардії, 18, Національної Гвардії, 20, С. Петлюри, 1, С. Петлюри, 5А, С. Петлюри, 7, С. Петлюри, 23, Республіканська, 3, Республіканська, 5А, Республіканська, 15, О. Сорохтея, 16, О.Сорохтея, 16а, О. Сорохтея, 32, В. Чорновола, 94, В. Чорновола, 96, В. Чорновола, 98, В. Чорновола, 102А, В. Чорновола, 104, В. Чорновола, 143, В. Чорновола, 153.


Переглядів: 600
banner