Як зрозуміти, що ваш собака вас любить

Різне

Які особливості в поведінці та звичках улюбленця допоможуть зрозуміти, що собака дійсно вас любить?

Розуміти людей буває складно. Але розуміти собак — ще складніше, адже вони не здатні розповісти господареві про свої почуття словами. Насправді, про психологію домашніх улюбленців написано чимало книг, які склали фахівці у сфері зоології, в тому числі зоопсихологами. При цьому майстри, що розшифровували собачий «духовний світ» стверджують: всі пси висловлюють свою прихильність абсолютно однаково.

Отже, ваш чотирилапий друг точно любить вас, якщо…

Приходить і лягає з вами на одну постіль

Попри можливі заборони господаря забиратися в ліжко, пес часто ігнорує їх. Якщо це трапляється, не варто думати, що улюбленець намагається накапостити або проявляє невихованість. Йому просто хочеться бути ближче до об’єкта своєї любові.

Зберігає спокій, коли ви йдете з дому

Довіра — один з компонентів любові. Коли собака любить, він спокійно поглядом проводжає вас до дверей. І це значить, що він довіряє вам. Вихованець знає, що ви не залишите його і обов’язково повернетеся назад.

В захваті, коли ви повертаєтеся

А ось після повернення додому люблячий вихованець зазвичай кидається вам назустріч. Відмінності в реакції можуть проявлятися через вік пса і характеру окремих порід. Більш молоді, відкриті собаки починають стрибати, гратися, гавкати, але навіть мовчазні і спокійні породи точно будуть виляти хвостом, очікуючи вашої ласки.

Приходить до вас після того, як поїсть

Вгамувавши всі життєво важливі потреби, вихованець прагне зайнятися тим, що йому найбільше до душі. Якщо пес хоче провести цей час з вами, кладе голову на коліна і просить уваги, це явна ознака любові.

Постійно тягне ваші речі

За подібну звичку лаяти тварину не варто. Собака любить запахи і надає їм величезне значення. Адже ці тварини розрізняють запахи у багато разів краще, ніж люди. Тому улюбленцю просто необхідно якомога частіше відчувати запах господаря. В крайньому випадку можна виділити для вихованця стару, зношену річ, щоб уникнути псування нових.

Приносить вам свої улюблені іграшки

Така щедрість просто не може не свідчити про любов. Більш того, собака не стане гратися з тим, кому не довіряє, або приносити цій людині м’яч.

Здатен довго і пильно дивитися на вас

Якщо спробувати подивитися в очі чужому вихованцеві, той, напевне, відвернеться вже через кілька секунд. Довірливий і відкритий погляд собаки під час спільного проведення часу — ознака теплих почуттів.

Інколи собака любить безмежно. Тварини так прив’язуються до своїх господарів, що важко переносять навіть недовгу розлуку з ними і «ходять хвостиком». Заводячи собаку, навіть при всій любові до неї слід пам’ятати, що несамостійність тільки нашкодить улюбленцю. Обділяти пса увагою не можна, але от навчити самостійності безперечно варто.

ДжерелоПереглядів: 200