Які фізичні навантаження вам підходять залежно від групи крові

Здоров`я

Японські вчені впевнені, що група крові впливає на фізичне і психічне здоров’я людини. Виявляється, ваше схуднення буде більш ефективним, якщо враховувати цей фактор.

I група

Люди з першою групою крові мають міцне фізичне здоров’я, енергійні і рухливі. Представники першої групи крові добре переносять важке фізичне навантаження, а коли його немає, швидко і легко набирають зайву вагу. Для них рекомендується інтенсивне силове навантаження, танцювальна аеробіка, велопрогулянки, стріп-пластика, плавання і йога. Також підійдуть власникам крові першої групи командні види спорту, наприклад, футбол, волейбол чи баскетбол.

II група

Носіям другої групи крові краще вибрати такі види тренувань, як вправи на розтяжку, ходьба, пілатес, або кардіонавантаження в інтервальному режимі.

Психологи вважають людей з другою групою крові старанними, спокійними, відповідальними і доброзичливими. Тому від активних тренувань на знос таким людям краще відмовитися.

III група

Представники третьої групи крові дуже вимогливі до себе, по натурі вони аскетичні і непередбачені, як у житті, так і в спорті. Люди з цією групою крові можуть вибирати будь-який фітнес-напрямок і займатися різними видами спорту. Найкраще їм урівноважувати фізичні і психічні навантаження. Серед видів спорту представникам третьої групи крові підходять теніс, ходьба, велосипед, кінний спорт, пілатес і йога.

IV група

Четверта група крові зустрічається рідше інших. Вона наділяє людей спокійністю, врівноваженістю та бажанням досягти в житті максимальних висот. Такі люди дуже активні, виконують рекомендації фітнес-тренера і здатні підтримувати хорошу фізичну форму. Їм слід приділити увагу підвищенню витривалості серцево-судинної системи та зміцненню м’язового корсету. Підійдуть активні види спорту і будь-які фітнес-напрями. Головне, уникати перевтоми.

ДжерелоПереглядів: 181