Які фрукти мають корисні кісточки, які можна споживати

Здоров`я

Кісточки яких фруктів не варто викидати.

Не всі люди знають, що в кісточках деяких фруктів користі не менше, ніж у самих смачних плодах. Тому варто вживати фрукти разом з кісточками. Вони багаті мікроелементами, які заповнять їх нестачу в організмі, а також володіють і іншими корисними властивостями.

Ось кілька фруктів, кісточки яких корисні.

Виноград

Маленькі кісточки винограду сьогодні використовуються в якості інгредієнта для засобів, які допомагають боротися із надмірною вагою. Крім цього, у виноградних кісточках багато корисних речовин. Вони попереджають раннє старіння. Недаром, продається олія з виноградних кісточок для шкіри обличчя. Ще одним плюсом є те, що кісточок винограду бояться паразити. Багато виноградарів підтверджують це твердження.

І наприкінці слід зауважити властивість кісточок зміцнювати судини. Це запобігає появі тромбів.

Апельсин

Цей смачний екзотичний фрукт володіє корисними властивостями, але його кісточки точно також корисні. Правда, вони немалі за розміром, з-за чого багато людей просто не може їх проковтнути. Між тим, апельсинові кісточки покращують роботу травної системи, а також сприятливо впливають на нервову систему.

Лимон

Ацетилсаліцилова кислота та антиоксидантні властивості лимона є і у його кістках. Вони сприяють омолодженню організму.

Мандарини

Мандаринові кісточки з усіх цитрусових вважаються найбільш корисними. Вони запобігають розвитку ракових клітин. Крім того, мають здатність приводити в норму артеріальний тиск.

Диня

Про користь дині відомо давно. Таку ж користь приносять і її кісточки. Вони здатні вивести зайву жовч. Небезпечна сечова кислота також боїться кісточок дині. До того ж, вони здатні запобігти появі каменів у нирках.

Кавун

Кавунові кісточки здатні «прочистити» кишечник. Вони виступають в якості пилососа кишечника, з якого виводяться всі токсичні відкладення і шлаки. Здавна був відомий спосіб позбавлення від гельмінтів. Треба було подрібнити насіння кавуна, а потім приймати його вранці і ввечері. Як і насіння дині, кавунові насіннячка є хорошою профілактикою появи каменів у нирках.

В наступний раз при купівлі фруктів і ягід варто згадати про користь їх кісточок і вживати їх разом з фруктами, щоб організм отримав подвійну користь.

ДжерелоПереглядів: 209
banner