Які картини притягують удачу, любов і гроші по фен-шуй

Територія успіху

Вчення фен-шуй підкаже, які картини потрібно тримати у квартирі.

Не секрет, що всі речі в будинку володіють енергетикою — негативною або позитивною. Вчення фен-шуй підкаже, які картини потрібно тримати в квартирі, щоб залучити везіння, любовні успіхи або фінансовий добробут.

У своїх порадах фахівці фен-шуй спираються на ідею п’яти стихій — Вогню, Води, Землі, Металу і Дерева. Вважається, що кожна життєва сфера людини пов’язана з однієї зі стихій, і також з ними співвідносяться сторони світу. Кожен сектор у квартирі за щось відповідає: наводячи в ньому порядок і маючи там відповідні талісмани, ми активуємо цю зону.

Але важливо розуміти, що недостатньо просто повісити на тій чи іншій стіні відповідну картину. Для початку потрібно просто налагодити циркуляцію енергії Ці в оселі. Тому експерти радять почати з прибирання за фен-шуй, по можливості зробити ремонт, неодмінно викинути зламані речі, а непотрібні — роздати, продати, відправити на переробку або в комісіонку. Щоб впустити достаток у своє життя, потрібно підготувати простір. І вже коли він готовий, можна використовувати в якості талісманів успіху картини.

Картини для залучення кохання

Логічно, що з цією метою варто купувати сюжети, героями яких будуть закохані пари. Але можна залучити любов, використовуючи романтичну символіку, наприклад, квіти, зображення воркуючих голубів, щасливий весільний кортеж. Стихією цієї сфери життя вважається Земля, так що можна купувати у квартиру пейзажі. Не варто розміщувати в секторі любові зображення самотніх жінок і чоловіків, похмурих картин природи і депресивних. У спальні їх теж краще не тримати.

Картини для залучення грошей

На таких картинах буде зображено достаток: багатий стіл, прекрасні інтер’єри, скринька з дорогими прикрасами. Важливо, щоб картина не була темною і похмурою: не варто в якості талісмана на гроші вішати на стіну натюрморт в темних тонах і з черепом посередині полотна, навіть якщо навколо мальовничо зображені коштовності або страви (в історії живопису є і не такі сюжети). Оскільки стихією Багатства є Дерево, можна розміщувати в потрібному секторі фотографії грошового дерева, дерева життя, яблуні, повної стиглих яблук.

Сторона світу: південний схід.

Картини для залучення удачі

З цією метою вам знадобиться картина, яку ви самі порахуєте уособленням успіху. Наприклад, для когось це щасливе материнство, і тоді потрібен сюжет з дітьми, комусь хочеться зробити кар’єру або добитися визнання, зробити відкриття, написати роман, купити квартиру. Ще для залучення Фортуни гарні портрети людей, яких ви вважаєте в цьому плані зразками, до ідеалу яких прагнете. Також можна вибрати підкорювача вершин, серфера на гребені хвилі, людини з позитивною посмішкою.

Для залучення успіху, любові або грошей можна використовувати фотокартини, колажі, малюнки, взявши за зразки талісмани фен-шуй. Наприклад, розмістити в секторі грошей колаж із зображенням купюр, жаби з монеткою, красивого будинку з садом і верандою. Підключаючи до справи власну енергетику та фантазію, ми заряджаємо такий колаж на успіх, і з предмета інтер’єру він стає сильним талісманом фен-шуй, а заодно і картою бажань.

ДжерелоПереглядів: 1 498
banner