Які помилки допускають жінки, фарбуючи волосся самостійно

Територія успіху

Помилки, із-за яких ви отримуєте негарний колір локонів.

Деякі дівчата вважають за краще фарбувати волосся вдома, самостійно, не бажаючи витрачатися на процедуру в салоні і часом переоцінюють свої здібності. Такі експерименти здатні завдати величезної шкоди волоссю. Найчастіше помилки, вчинені при фарбуванні, впливають на кінцевий результат.

Ви вірите картинці на упаковці

Дівчата, вибираючи фарбу, орієнтуються переважно на колір на упаковці. І вірять, що результатом фарбування стане саме той колір, який вказаний на коробці з фарбою. Але річ у тому, що виробники не враховують початковий стан і колір волосся клієнтки.

Тому ваші локони ніколи не зможуть забарвитися саме в ті відтінки, які вказані на упаковці. При виборі ви повинні орієнтуватися на свій початковий колір і стан голови. Важливим фактором при виборі є і таблиця відтінків, яка вказана на кожній упаковці.

Щоб отримати той колір, який ви хочете, слід звернутися до перукаря-фахівця і проконсультуватися з ним. Він порадить хорошу фарбу і дасть необхідні рекомендації.

Зневажаєте пробним фарбуванням

Щоб переконатися, що фарба вам підходить, перевірте її на невеликому локоні. Це убезпечить волосся від зайвого стресу, а вас — від неправильного кольору. Так, шкода витрачати гроші на коробку фарби тільки для того, щоб перевірити її. Однак мета явно виправдовує засоби, і пробне фарбування заощадить час і гроші. Адже після неправильного домашнього фарбування вам доведеться звертатися до дорогих послуг у салоні.

Не наносити на шкіру захисний догляд

Деякі дівчата забувають, що у фарбі містяться активні хімічні речовини, які викликають на шкірі жовтувату пігментацію. Щоб уберегти себе від цієї проблеми, перед початком фарбування нанесіть захисний крем.

Користуєтеся кондиціонерами і масками безпосередньо перед фарбуванням

При використанні кондиціонерів, бальзамів або масок на волоссі залишаються залишки косметичного засобу. Із-за цього барвник не може повністю вбратися в структуру волосся, і в результаті дівчина отримує неповноцінний відтінок.

Проводите фарбування на брудному волоссі

Не використовувати кондиціонери — це не означає, що не можна мити голову за кілька днів до фарбування. Причиною цього явища також є численні міфи, які стверджують, що забарвлення на брудне волосся врятує його від агресивного впливу. Немиті локони тільки зашкодять процесу і не дозволять пігментації повністю виразити свої властивості. На них можуть залишитися сліди лаку, косметичних засобів.

Ви передержуєте фарбу на волоссі

Існує думка, що якщо тримати фарбу довше, то колір буде яскравішим, насиченішим і приблизно того відтінку, який намальований на коробочці. По-перше, це завдає величезної хімічної шкоди волоссю, а по-друге — локони по всій довжині будуть пофарбовані в різні відтінки.

Локони по всій довжині не зберігають свою структуру, в одних місцях вони тонші, а інших — щільніші. Щоб уникнути такого, слід витримувати барвник на локонах близько години. Або залишати його рівно на ту кількість часу, яка зазначена в інструкції.

Наносьте фарбу не на сухе волосся

Наносячи фарбувальний склад на вологі локони, ви ризикуєте пофарбувати не тільки їх. З мокрих локонів вся фарбувальна рідина стікатиме до кінчиків. Склад не встигне вбратися, і в підсумку колір вийде тьмяним і мало схожим на очікуваний.

Тепер, коли ви знаєте найпоширеніші помилки при фарбуванні, ви зможете уникнути їх і отримати той колір волосся, який хотіли.

ДжерелоПереглядів: 180

Які помилки допускають жінки, фарбуючи волосся самостійно

Поради

Помилки, із-за яких ви отримуєте негарний колір локонів.

(більше…)Переглядів: 0
banner