Які стрижки слід обрати модницям у 2020 році: поради стилістів

Територія успіху

У 2020 році жінки можуть обрати для себе одну з цих стрижок.

Якщо ви вже давно замислювалися про зміну іміджу, то зараз саме час для найсміливіших експериментів. Стилісти стверджують, що зараз є стільки модних трендів, що можна підібрати той варіант, який найбільше підійде вам. Ось кілька сучасних популярних тенденцій у світі моди, які допоможуть вам у розробці унікального стилю.

Боб

Ця стрижка зараз вийшла на другу хвилю популярності. Вперше попит на неї з’явився у дев’яності роки минулого століття, після чого про зачіску просто забули. Зараз дуже багато знаменитостей з’являються на публіці з подовженим бобом-каре. Стилісти кажуть, що краще почати саме з довгих пасом, оскільки таку стрижку завжди можна підкоригувати і видозмінити.

Градуйовані стрижки

Волосинка, пригладжена до волосинки — такі зачіски сьогодні не є модними. Краса нових стрижок полягає у творчому безладі. Зараз у тренді модернізована версія зачісок вісімдесятих років минулого століття, зі складними каскадами, сходинками, де поєднуються пасма різної довжини. Стрижка може бути з чубчиком або без нього. Головне, щоб були переходи.

Зачіска як у Рейчел з серіалу “Друзі”

Свого часу зачіска Дженніфер Еністон, яка блискуче зіграла роль Рейчел у комедійному серіалі “Друзі”, наробила чимало шуму. Багато представниць прекрасної статі стали приходити до перукарень зі словами: “Зробіть мені таку стрижку, як у Рейчел”. Тепер така зачіска знову стає модною. Її особливості — бахрома, важкі шари, мінімалістичний стиль.

Дитячий чубчик

Це екстремально короткий чубчик, який створює пустотливий і милий образ. Єдине, про що варто пам’ятати — такий чубчик підійде не усім жінкам. Найкраще зачіска виглядає на дівчатах, що мають овальну форму обличчя. Власниці круглих облич ризикують зробити їх ще більш круглими.

Чубчик на два боки

Пасма, що спускаються завісами з боків від лоба — ще один модний тренд. Подібні зачіски не вимагають особливого догляду, адже вам не доведеться навмисно випрямляти або закручувати чубок. У будь-який час ви можете сховати чубок за вуха. Такі зачіски більше підходять власницям кучерявого волосся.

Стрижка Фари Фосетт

Це зачіска каскад, найбільш популярну інтерпретацію якої представила у сімдесятих роках минулого століття акторка Фара Фосетт. Така стрижка підійде жінкам з будь-яким типом обличчя. Найбільш ефектно вона виглядає на довгому кучерявому волоссі. З її допомогою можна створити романтичний і жіночний образ. Правда, у даному випадку доведеться витратити час на укладання, але результат того вартий.

Екстремально короткі стрижки

Якщо у вас правильні риси і овальна форма обличчя, то ви можете наслідувати приклад голлівудських знаменитостей і зробити екстремально коротку стрижку. Така зачіска підійде для створення пустотливого образу.

Прямий проділ

Якщо ви не є любителькою коротких або довгих чубчиків, тоді можете вибрати будь-яку зачіску у мінімалістичному стилі на прямий проділ. Такі стрижки підходять дівчатам з прямим і рівним волоссям. Вам не доведеться витрачати багато часу на укладку, що є суттєвою перевагою таких стрижок.

Довге волосся

Якщо ви є власницею довгого волосся, то вам дійсно пощастило, оскільки, разом із короткими стрижками, довге волосся теж залишається модним. Ви можете подовжити волосся, використовуючи накладні пасма. Нарощування волосся досі у тренді.

Кіски

Щоб не витрачати багато часу на створення унікальної зачіски, ви можете просто заплести кіски або зробити дреди. Ці зачіски і досі не виходять з моди. Правда, є один нюанс: вони створюють неповторний образ лише у тому випадку, якщо вам імпонує етнічний стиль.

ДжерелоПереглядів: 188