У Франківську частково запрацює транспорт: хто зможе скористатися

Події

З 12-го травня в Івано-Франківську частково працюватиме громадський транспорт – для франківців збільшують кількість спецрейсів.


Таке рішення ухвалила комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій міської ради, передає Суспільне.

На маршрути виїдуть також тролейбуси. Для пасажирів будуть доступні тільки сидячі місця. Начальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк розповів, хто матиме змогу скористатися громадським транспортом.

“Проїзд буде доступний для працівників закладів і установ, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, працівників самоврядування та з надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечнння, фінансових та банківських послуг, з функціонування інфраструктури, транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту. Також особи, які виявили бажання бути донорами крові”, – сказав Андрій Гіглюк.

Для проїзду пасажири повинні мати посвідчення встановленого зразка, перепустку або довідку з місця роботи. Спецрейси курсуватимуть з 6:30 до 10:00 та з 16:00 до 21:00.

Довозити людей до роботи будуть також із деяких приміських сіл, зокрема, Колодіївки, Добровлян та Підпечер. Графік роботи спецрейсів із цих населених пунктів узгодять зі старостами сіл.Переглядів: 14