З Рогатинського лісгоспу за незаконну рубку дерев суд стягнув 1,2 мільйони гривень

Суспільство

Рішенням Господарського суду Івано-Франківської області задоволено позов Державної екологічної інспекції Карпатського округу до Державного підприємства “Рогатинське лісове господарство”.


Зокрема йде про відшкодування 1 274 983, 91 гривень шкоди заподіяної лісу, внаслідок порушення норм лісового законодавства, пише Типовий Франківськ з посиланням на Господарський суд.

Судом при розгляді справи встановлено, що позивачем здійснено планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Державним підприємством “Рогатинське лісове господарство”.

За наслідками проведеної перевірки виявлено низьку порушень, зокрема здійснена незаконна рубка лісу на території лісового фонду, який знаходиться в постійному користуванні ДП “Рогатинське лісове господарство”, про що складено відповідний акт.

Згідно ст.107 Лісового кодексу України підприємства, установи, організації і громадяни зобов’язані відшкодувати шкоду, заподіяну ними лісу внаслідок порушення лісового законодавства, у розмірах і порядку, визначених законодавством України.Переглядів: 199
banner