З яких причин мигдаль краще їсти після замочування

Здоров`я

Після замочування мигдаль стає більш корисним для організму.

Радячи вживати у їжу попередньо замочений у воді мигдаль, експерти відзначають: такий спосіб дозволяє горіхам легко вивільняти усі поживні речовини.

“Як ви вживаєте мигдаль, залежить від смакових рецепторів. Однак, коли справа стосується здоров’я, краще все ж таки використовувати замочений горіх — це корисніше не лише тому, що полегшує зняття шкірки”, — констатують експерти.

Чому корисно їсти мигдаль?

Цей горіх багатий на поживні речовини: вітамін Е, харчові волокна, жирні кислоти омега-3 і омега-6, а також білок. Високий рівень останнього допомагає відчувати себе ситим більш тривалий період часу, що попереджає споживання зайвих калорій і сприяє зниженню ваги. Крім того, мигдаль допомагає зміцнити кістки, покращує природні механізми регуляції рівня цукру у крові.

Чому краще їсти замочений мигдаль?

За словами експертів, звичайний і замочений мигдаль розрізняються за кількістю поживних речовин, якими горіх забезпечує організм. У просоченого водою горіха легко знімається шкірка, що містить речовину танін, яка перешкоджає засвоєнню поживних речовин. Він корисніший, тому що дає більше корисних сполук.

Ось ще кілька переваг від вживання замоченого мигдалю:

  • покращує травлення;
  • є здоровим перекусом і допомагає схуднути;
  • зберігає здоров’я серця, знижуючи рівень поганого холестерину;
  • запобігає старішанню і запаленням, оскільки містить антиоксиданти;
  • містить вітамін B17, вкрай ефективний у боротьбі з раком.

Як отримати замочений мигдаль

Покладіть жменю мигдалю у склянку води. Накрийте кришкою, дайте постояти шість-сім годин. Коли горіхи добре просочаться, зніміть коричневу шкірку — все, тепер можна їсти.

ДжерелоПереглядів: 209
banner