На вимогу калушан на вулицях прочищують водовідвідні канави (ФОТО)

Події

9 грудня за дорученням міського голови Ігоря Матвійчука, відбулася виїзна нарада під головування першого заступника міського голови Галини Романко за участю представників управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради, управління житлово-комунального господарства міської ради та КП «Калушавтодор».

Розглядали на нараді колективне звернення мешканців вул. Шота Руставелі.

В ході наради, робоча група обстежила стан водовідвідних канав по вулицях Шота Руставелі і Короткій та визначили ділянки на яких  необхідно проводити роботи по прокопуванню водовідвідних канав для відведення дощових та поверхневих вод.

Про це повідомляють в Калуській міській раді.

“12.12.2019 року на виконання доручень першого заступника міського голови Галини Романко КП «Калушавтодор» розпочато роботи по прокопуванню водовідвідних канав. Станом на 16.12.2019року вже прокопано частину канав по вул. Шота Руставелі далі планується проведення робіт по вул. Короткій.

Варто також зазначити, що за кошти Калуської міської ради в мікрорайоні Загір’я вже проведено роботи по прочищенню водовідвідних канав по  вулицях Брукована, Церковна, Нижанківського, Відоняка”, – йдеться в повідомленні.Переглядів: 147