Автомобільні експерти розповіли про ситуації, в яких категорично не можна натискати на педаль гальма

Без категорії

3 ситуації, коли не можна натискати на гальма.

Річ у тім, що навіть у молодих водіїв швидко виробляються рефлекси, які важко контролювати.

Багато автомобілістів в стресових ситуаціях тиснуть на гальма, наприклад, якщо на дорогу вибігла людина або тварина. Однак існують ситуації, коли робити це категорично забороняється.

Перше, що було виділено експертами — це відсутність антиблокувальної системи. Якщо в автомобілі такої немає, то тоді краще забути про використання гальм на швидкісних поворотах, бо це дуже небезпечно, не тільки для життя водія, але і для інших учасників дорожнього руху.

По-друге, експерти не рекомендують використовувати гальмівну систему при тривалому спуску з височини. Річ у тім, що сила, з якою спускається авто, настільки велика, що вона практично миттєво збільшить знос всіх елементів гальмівної системи, що може призвести до відмови роботи всього комплексу. А залишитися на дорозі без гальм — дуже небезпечно.

І останнє, що було виділено експертами — це спроба натиснути на педаль гальма при знятих гальмівних колодках. Річ у тім, що поршні циліндрів, залишені без запобіжників, повністю висуватимуться зі своїх пазів, що призведе до втрати гальмівної рідини і дуже дорогого ремонту.

ДжерелоПереглядів: 168
banner