Франківські баскетболістки двічі перемогли столичну команду

Спорт, Суспільство
Дві домашні перемоги баскетбольної команди “Франківськ-Прикарпаття” над київською “Динамо” допомогли  зрівнятись в таблиці з одеським “Інтерхімом”.

Інформує Департамент молодіжної політики та спорту, пише Голос-Інфо.

У першому із двох гостьових спарених матчів Легіонерське тріо Моблі – Келловей – Бітел набрало у дебютній чверті загальне 21 очко і дозволило лідирувати упродовж неї столичній команді з максимальними “+16” (27:14, у підсумку).

Натомість інші три чверті залишилися за господарками, у складі яких дабл-дабл оформила Олена Тетерук (20 + 15 підбирань). Перемозі прикарпатської команди посприяла 21-на результативна передача проти 11-ти у суперниць. А ще ліпший відсоток влучань з дальньої дистанції – 38% (9/24) проти 21-го % (4/19).

За підсумками матчів рахунок становив:
  • перша гра: «Франківськ-Прикарпаття» – «Динамо-НПУ» – 76:65 (14:27; 18:10, 23:12, 21:16);
  • друга гра: “Франківськ-Прикарпаття” – “Динамо – НПУ” – 97:88 (20:26, 22:20, 22:18, 33:24).