Івано-Франківською обласною прокуратурою подано відвід судді, який розглядає справу ексчинновника Яреми Бойчука (ВІДЕО)

Суспільство

В Україні є три види влади: виконавча, законодавча і судова. Ці три вітки влади відповідно до Конституції є незалежними та по суті самостійними.

За останній період зі сторони влади та відповідно громадськості приділялась увага реформуванню Національної поліції та судової системи.
Але як говориться не завжди спільні зусилля приводять до очікуваного результату.

Сьогодні я зупинюся на роботі та розгляді справ місцевих і як говориться периферійних судів.

Ситуації деколи доходять до абсурду і розгляди елементарних справ тривають роками та завершуються дуже лояльними вироками.
Отже, 09 жовтня цього року, знімальна група «Голос-Інфо» побувала на одному із подібних судових засідань у місті Косові.
Практично два роки місцевим судом розглядається кримінальне провадження по звинуваченню місцевого екскерівник сервісного центру, Бойчука Яреми Мирославовича, якому інкримінують більше 80-ти епізодів у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 та 2 ст. 364 КК України, тобто у зловживанні владою та службовим становищем.
Чому ж при звинуваченні у вчиненні такої великої кількості посадових злочинів, пан Ярема Бойчук не тільки знаходиться на волі, але й комфортно себе почуває , залишається дивним.

Детальніше у сюжеті:

 Переглядів: 344
banner