Незрозумілі речі які відбуваються коли ви п’єте каву

Здоров`я

Неймовірні та корисні якості кави для здоров’я.

Багато людей у всьому світі не можуть почати свій день без гарячої чашки кави. Не рахуючи приголомшливого смаку, кава дає приплив необхідної енергії вранці, а його тепло зігріває.

Що відбуватиметься, якщо пити каву кожен день?

Збільшується метаболізм

Це хороша новина для тих, хто хоче зайнятися спортом або вже тренується. Кофеїн природним чином збільшує енергетичний рівень організму і підвищує метаболізм. Ефект короткочасний, але поки він триває, енергії у вас буде через край.

Також дослідниками виявлено, що витривалість спортсменів, які випивали чашку кави після тренування, збільшувалася на 66 відсотків! Кава допомагала замінити енергетичні втрати під час фізичних вправ.

Мозок стає здоровішим

Дослідження показали, що вживання 3-5 чашок кави в день може знизити ризик розвитку хвороби Альцгеймера у чоловіків і жінок середнього віку на 65%, і Паркінсона на 32-60%.

Також кава блокує конкретний нуклеозид в головному мозку, відомий як аденозин. Аденозин зменшує збудження нейронів і вивільняє корисних нейротрансмітерів в головному мозку. Через те, що кофеїн пригнічує аденозин, він збільшує виробництво корисних хімічних речовин, таких як дофамін, серотонін і норадреналін.

Крім того, інші дослідження показали, що кава підвищує настрій, реакцію, пам’ять і уважність.

Ви станете щасливішими

Вчені з Гарвардського університету довели, що дорослі чоловіки та жінки, які пили від двох до чотирьох чашок кави щодня, мали на 50% нижче ризик самогубства у порівнянні з тими, хто пив каву без кофеїну або не пив кави взагалі.

Крім того, кава містить багато антиоксидантів, навіть більше, ніж фрукти й овочі, разом узяті. Він містить корисні поживні речовини, вітаміни B1, B2, B3, B5 і, а також калій і марганець.

Всі ці чинники сприяють імпульсу щастя. Тому пийте каву і посміхайтеся!

Знижується ризик розвитку раку шкіри

У дослідженні, опублікованому в журналі Національного інституту раку, виявили, що літні люди, які споживали чотири або більше чашок кави в день, мали на 20% нижче ризик розвитку злоякісної меланоми, найнебезпечнішої форми раку шкіри.

Це відбувається, тому що в каві міститься велика кількість антиоксидантів і фітохімічних речовин.

Зменшується ризик захворіти на діабет

Нарешті, згідно з іншим дослідженням, на чолі з дослідниками з Гарвардського університету, люди, які збільшили споживання кави на одну чашку в день протягом чотирьох років, мали на 11% нижче ризик розвитку цукрового діабету.

ДжерелоПереглядів: 169
banner