Огляд «дерінджерів» Bond Arms Roughneck та Rowdy

Технології

Американська компанія Bond Arms випускає найкращі в світі пістолети типу «дерінджер». Багато американців носять їх як запасну зброю в кобурах на щиколотці, кишені тощо. Але ці пістолети не з дешевих.

Проте випустивши нові моделі Roughneck та Rowdy, компанія значно знизила на них ціну, зберігши при цьому виключний рівень якості виконання.

Rowdy (зверху) та Roughneck (знизу).Rowdy (зверху) та Roughneck (знизу).

Відмінностей між двома моделям небагато – Rowdy має 3-дюймовий ствол під набій .45 Long Colt/.410, а Roughneck – 2,5-дюймовий ствол під набій 9 х 19 мм.

Необроблені рамки пістолетів.Необроблені рамки пістолетів.

Здешевити вартість пістолетів вдалося завдяки простішій фінішній обробці зброї. Компанія визначила мінімальний рівень обробки та підгонки, які дозволили зброї працювати надійно. Завдяки цьому вдалося скинути ціну майже на $200.

Безкінечне полірування вручну.Безкінечне полірування вручну.

Поєднання сучасних методів виробництва та ручного поліруванняПоєднання сучасних методів виробництва та ручного полірування

Забраковані пістолети.Забраковані пістолети.

Кожен пістолет проходить інспекцію, і декілька разів повертається для косметичних правок. Партія забракованих пістолетів на фото, наприклад, взагалі не мала зовнішніх огріхів – але всередині деякі компоненти були не досить якісно відполіровані. Але такий контроль якості не стосується моделей Roughneck та Rowdy – вони і без цього справно працюють.

Зверху – повністю відполірований ствол, знизу – рівень полірування Roughneck та Rowdy.

Зверху – повністю відполірований ствол, знизу – рівень полірування Roughneck та Rowdy. Зверху – повністю відполірований ствол, знизу – рівень полірування Roughneck та Rowdy.

Результат не змусив себе довго чекати – компанія вже не справляється з кількістю замовлень на новинки, тому було прийнято рішення збільшити кількість фрезерувальних станків.

Зверху – Bond Arms Knucklehead, знизу – Remington, виготовлений понад 100 років тому.

Зверху – Bond Arms Knucklehead, знизу – Remington, виготовлений понад 100 років тому.Зверху – Bond Arms Knucklehead, знизу – Remington, виготовлений понад 100 років тому.

Пістолети мають знімну спускову скобу.

Пістолети мають знімну спускову скобу.Пістолети мають знімну спускову скобу.

Як і всі інші моделі Bond Arms, новинки також мають змінні стволи під різні набої: .357 Magnum, .38 Special, .410 (довжиною 6 дюймів) тощо. Також можна зняти і спускову скобу.

УСМ зсередини.УСМ зсередини.

Запобіжник та курок.Запобіжник та курок.

Так Roughneck та Rowdy виглядають ззаду.Так Roughneck та Rowdy виглядають ззаду.

Групи попадань з Rowdy з 7 ярдів.Групи попадань з Rowdy з 7 ярдів.

Пістолет Bond Arms Texan з 6-дюймовим стволом під набій .45 Long Colt/.410.Пістолет Bond Arms Texan з 6-дюймовим стволом під набій .45 Long Colt/.410.

Технічні характеристики Rowdy:

Набій: .45 Long Colt

Довжина ствола: 3 дюйми

Матеріал накладок на руків’я: гума

Прицільні пристосування: механічні, нерегульовані

Загальна довжина: 127 мм

Вага: 566 г

MSRP: $299

Технічні характеристики Roughneck:

Набій: .357 Magnum/.38 Special, .45 ACP, 9 мм

Довжина ствола: 2,5 дюйми

Матеріал накладок на руків’я: гума

Прицільні пристосування: механічні, нерегульовані

Загальна довжина: 101 мм

Вага: 538 г

MSRP: $269

ДжерелоПереглядів: 219
banner