Прикарпатцю, який вирощував коноплю у горщиках, винесли вирок

Без категорії, Суспільство

Сьогодні, 29 квітня, колегія суддів Калуського міськрайонного суду винесла вирок місцевому мешканцю, який незаконно придбав, виготовляв, і зберігав наркотичні засоби та здійснив незаконне вирощування конопель з метою збуту.


Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуський міськрайонний суд Івано-Франківської області.


Згідно матеріалів справи, обвинувачений упродовж певного періоду часу користувався самовільно зведеним дачним будинком та прилеглою до нього земельною ділянкою. На цій земельній ділянці та у квіткових горщиках дачного будинку здійснив посів коноплі, яка містила наркотичні засоби. У подальшому чоловік вирощував та доглядав зазначені рослини.


Аналогічно у квіткових горщиках у квартирі та на балконі за місцем свого проживання обвинувачений культивував рослини коноплі, що містила наркотичні засоби. У 2017 році працівниками правоохоронних органів під час проведення обшуку за ухвалою суду в приміщенні дачного будинку було виявлено рослини роду Коноплі які, згідно висновку експерта є нарковмісними рослинами роду Коноплі (Cannabis), частини яких є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом (марихуаною).


Того ж дня під час проведення обшуку у квартирі за місцем проживання обвинуваченого, поліцейськими було виявлено та вилучено рослини, які також є рослинами роду Коноплі.


Обвинувачений в судовому засіданні вину визнав в повному обсязі.


Суд встановив, що кількість наркотичної речовини, яку придбав, виготовляв та зберігав чоловік та спосіб її упакування, свідчить про те, що він вчиняв ці дії з метою збуту наркотичної речовини, а не для власних потреб.


Призначаючи покарання обвинуваченому, суд, враховував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання, обставини при яких був скоєний злочин, а також позицію прокурора. Як наслідок суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки 6 місяців з конфіскацією майна. Суд зарахував обвинуваченому в строк покарання термін його попереднього ув’язнення під час слідства.Переглядів: 249
banner