Регулярне вживання цих продуктів допоможе забути про судоми

Здоров`я

Що їсти, щоб позбутися від судом м’язів.

Всі ми періодично стикаємося з судомами. Вони можуть виникати в будь-якій частині тіла, але найчастіше охоплюють ноги. Попри те, що спазми в м’язах проходять досить швидко, існують продукти, регулярне вживання яких допоможе запобігти хворобливим відчуттям в тілі.

Банан

Улюблений багатьма фрукт володіє не лише приємним смаком і ароматом, але ще і багатий на поживні речовини. У бананах у великій кількості присутній калій, магній і кальцій. Завдяки подібним мінералам можна знизити ризик розвитку судоми. Багато експертів рекомендують використовувати фрукт в якості перекусу після виконання фізичних вправ.

Батат

Ще більш корисним продуктом, ніж банан, є солодка картопля. Вміст в бататі всіх мінералів, необхідних для запобігання м’язових спазмів, в 6 разів вище, ніж в банані. Крім іншого включення солодкої картоплі в щоденний раціон виключить зневоднення організму, оскільки вона відрізняється високим вмістом води.

Кавун і диня

Ці дві ягоди вкрай корисні для наших м’язів. В них міститься безліч вітамінів і води. Вживання кавуна і дині в їх сезон стане відмінним способом запобігання судом.

Зелень

У зимовий період корисно вживати броколі, брюссельську капусту, салат, шпинат та іншу зелень, оскільки подібна їжа допоможе уникнути дефіциту вітамінів та інших поживних речовин. Стан м’язів значно покращиться.

Бобові

Фахівці у сфері правильного харчування рекомендують регулярно вживати сочевицю і квасолю. Ці бобові багаті на клітковину, що не лише полегшить судоми, але і нормалізує рівень вмісту цукру в крові. Крім іншого квасолю і клітковину варто включити в раціон всім, хто прагне знизити рівень холестерину в організмі. Подібну їжу можна готувати на вечерю або їсти після занять в спортзалі.

ДжерелоПереглядів: 205
banner